Müük

Italian Machinery Association kasutab individuaalset lähenemist igale kliendile, kes pakub seadmeid, varuosi, tööriistaribasid ja lisatooted. Me uurime oma klientide tootmise protsesse ja neid  detaile, mida nad toodavad. Selle põhjal saavad meie juhid pakkuda kõige sobivamaid lahendusi, võttes arvesse tootmisvõimalusi, võimsust ja eelistusi. Meie eesmärgiks on luua pikaajalisi partnerlussuhteid, nii et pärast esimest ostu sooritamist oleks meie klient kindel, et saame valida nende ettevõtte jaoks sobivaimad varuosad ja tööriistad, samuti lisaprotsesside varustuse ja tootmisvõimsuse suurendamise.

Tarne

Italian Machinery Association ostetud seadmed ja lisatooted toodetakse täielikult  Itaalias. Tänu meie pikaajalisele koostööle, mi  loodud transpordiettevõtetega, tagame kiiresti ja turvaliselt teie masina Itaaliast kõikjale: Venemaale, Ukrainasse, SRÜ ja Balti riikidesse tingimustel, mida meie kliendid eelistavad.

Alustamine

Enne paigaldamist ja käivitamist teavitame klienti, kuidas masina paigalduskohta ette valmistada ja milline alus on vajalik. Me võime anda ka soovitusi masina ja selle toimingute integreerimiseks tootmisprotsessi. Ostetud seadmete saabumisel viibibkoha peal ka meie tehniline spetsialist mahalaadimise ja paigaldamise jälgimiseks. Seejärel käivitatakse ja paigaldatakse masin usaldusväärseks ja stabiilseks tööks.

Väljaõpe

Me koolitame kliendi töötajaid (tehnilised insenerid, osakonnajuhatajad, masinate operaatorid jne), et töötada ostetud seadmetega, kasutades tootjapoolseid originaalmaterjale. Italian Machinery Association esindaja, kelle on välja õpetanud seadmete tootja, näitab, kuidas masinaga töötada ja demonstreerib masina töövõimekust. Juhul, kui olete ka ostnud CAD / CAM-tarkvara, õpetame oma kliendi töötajaid seda kasutama ja soovitame, kuidas integreerida masinaid ettevõtte infrastruktuuri, integreerides oma andmed erinevate ERP süsteemide juurde.

Garantii ja garantiijärgne hooldus

Italian Machinery Association seadmete garantii perioodi jooksul võite otse meiega ühendust võtta seadmete seadistamise, rikke, seadmete remondi ja varuosade ostmisega seotud küsimustega. Pärast garantiiperioodi lõppu pakume garantiijärgse seadme hoolduslepingu allkirjastamist.  Lepingu tingimused räägitakse läbi iga kliendiga eraldi.

Kui te juba kasutate meie tarnijatelt mõnda Itaalia seadet, võite pöörduda meie poole, et saada konsultatsioon varuosade tarnimise, remondi ja hoolduse teostamise või muude seotud küsimuste kohta.