Privaatsupolitika

Italian Machinery Association austab teie privaatsust. Sellepärast on Italian Machinery Association koostanud selle privaatsusteate, et teil oleks ülevaade selle kohta, kuidas teie isikuandmeid kogume, kasutame, säilitame ja jagame.

Isikuandmete kogunemine

Italian Machinery Association on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Need andmed kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad.

Italian Machinery Association kogub ja töötleb oma klientide, töötajate ja teenusepakkujate isikuandmeid äritegevuse käigus ja meie strateegilise eesmärgi saavutamiseks. Kogume isikuandmeid ja töötleme neid järgmiste andmesubjektide kohta:

 • Klientidega kommertspakkumise ettevalmistamine ja täitmine ning klientidele soovitud brošüüri ja teabe edastamine.
 • Meie toodete ja teenuste kasutajatele toe pakkumine.
 • Klientide tagasiside kaudu meie teenuste pidev parandamine.
 • Toodete ja teenuste sooduspakkumiste edastamine meie klientidele

Kogume ja jagame järgmist infomatsiooni:

 • Nimi, perekonnanimi
 • Ettevõtte
 • Aadress (riik, linn, maa)
 • Amet
 • Kontakt telefon
 • Email
 • WEB

Tarbijal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente, kuid anname oma parima, et hoida meie privaatsuspoliitika ajakohase ja Sinule kättesaadavana meie kodulehel.

Kliendil on õigus nõuda oma andmete töötlemise lõpetamist, teavet andmete kasutamise kohta ning andmete edastamist endale või kolmandale isikule üldkasutatavas vormingus. Kliendi isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Italian Machinery Association. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta ühendust aadressil  info@italianmachines.eu

Italian Machinery Association võib kasutada kolmandast isikust teenusepakkujaid meie nimel teatud tegevuste haldamiseks. Seetõttu võib meil nende teenuste osutamiseks olla vaja jagada teie isikuandmeid vastavate äripartneritega, kuid ainult sellises ulatuses, mis on neile vajalik meie nimel teenuse osutamiseks, ja veendudes, et nad järgivad andmekaitsereegleid.

Isikuandmete kaitse

Italian Machinery Association rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Rahvusvaheline andmevahetus

Andmed mida me kogume võivad salvestada iga riigid, kus IMA teostab oma tegevust. Te olete nõus ravhusvahelise isiku andmete vahetamiseks.

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente, kuid anname oma parima, et hoida meie privaatsuspoliitika ajakohase ja Sinule kättesaadavana meie kodulehel.

Teised WEBid

Meie portaalis on teiste portaali linkid. Italian Machinery Association ei vastuta teiste portaalide konfidentsuaalsuse ja tegemiste eest

Side

Kui teil tekib küsimusi või muresid seoses enda isikuandmetega, võite tema poole pöörduda, kasutades järgmiseid e-posti aadresse:

info@italianmachines.eu