Euromac on väga tuntud lehtmetallitööstus masinate tarnija maailmas. Nagu näiteks CNC mulgustajad, painutus- ja lõikamismasinad, mis on varustatud kõige uuema tehnoloogiaga ja mida meie disainiinsenerid pidevalt täiustavad, et vastata kõige nõudlikumatele paindlikkuse turunõuetele.

Euromac- asutatud 1986, on Itaalia ettevõte ja kellel on ülemaailmne osalus lehtmetallitööstuses. Euromac disainib, arendab, toodab ja müüb nii tavapäraseid kui ka CNC valmistamismasinaid. Meie disainiinseneride lai kogemus koos klientide teadmistega muudab Euromaci innovatiivseks ja dünaamiliseks. Euromac loob uuenduslikke tooteid, mida on samal ajal ka lihtne kasutada. Me saavutame oma eesmärke kasutades kõige uusimat tehnoloogiat samal ajal täiendades  ja uuendades pidevalt ka meie disaini. Seda kõikke kinnitavad ka tulemused.

Euromac masinad on sobitatud vastu tulemaks ka kõige nõudlikumamate klientide vajadustele.Nüüdisaegsete tehnoloogiate ja unikaalsete kontseptsioonide kombinatsioon tagavad teile täiustatud, produktiivseid  ja konkurentsivõimelisi toodeid kogu aeg.