Costa Levigatrici
www.costalev.com


Costa Levigatrici S.p.A. on maailma juhtiv automaatne lihvimisseade puidu, metalli ja kõvade pindade töötlemiseks. Costa on juba üle 50 aasta pakkunud kvaliteetseid lihvmasinaid, millel on vaieldamatu usaldusväärsus - pühendumus, mis jätkub investeeringute kaudu innovatsiooni, tootmisesse ja müügijärgsetesse teenustesse.

Tänapäeval toodab Costa Levigatrici ettevõte silumis-, viimistlus- ja tolmueemaldusmasinaid paksude ja õhukeste lehtmetalliosade märg- ja kuivtöötluseks pärast mitmesugust valmistamist ja töötlemist. See võib olla laserlõikamine, mulgustamiseks ja muuks töötlemiseks, jättes plekist pinnale räbu, oksiidi ja räbu, mis vajab puhastamist, lihvimist ja viimistlemist.

Erinevat tüüpi pintslimoodulite abil saavad Costa masinad töödelda lõigatud osi, lehte rullimiseks, rullimist rullimiseks ja rullimist leheks, ümardades servi kuni 2 mm ja eemaldades musta kihi.

Costa Perekonna lugu ulatub 5 põlvkonda, alustades 1900. aasta alguses tööstusliku tegevusega Maranos, tootes aastatel hüdraulilisi turbiine, lillevabrikuid, ahjusid ja 1921. aastal esimesi puidutöötlemismasinaid. Spetsialiseerumine sai alguse 1982. aastal, kui Costa Levigatrici loodi ainult laiade lindiga lihvimismasinate tootmiseks.

Peakontor kolitakse Schiosse uude, tööpinkide ja montaažiseadmetega tehasesse.