Lantek MES Manager

Lehtmetalli MES tarkvara (Manufacturing Execution System), mis suunab töökojas kõigi tootmisprotsesside elluviimist alates töökäskude käivitamisest kuni tootmistehaseni kuni toote viimistlemiseni.

Tootmisprotsessi jälgimine

Tootmistellimuse jälgimiseks on süsteemil täiustatud funktsioonid osade rühmitamiseks erinevate kriteeriumide järgi, näiteks: masin, materjal, paksus, tarnekuupäev, müügitellimus, klient jne.
Kasutaja saab reaalajas kontrollida valmistatava toote olekut ja teada saada, kas see on ooterežiimis, pesitsev, tootmises või valmis. Kõik olekud on graafilised ja hallatavad intuitiivselt. Erinevate graafiliste indikaatorite kaudu on võimalik jälgida tootmise arengut.

Aegade ja kulude optimeerimine

Arvestades masina koormust on võimalik optimeerida tellimuste käivitamist ja CAD/CAM tööde genereerimist.
Süsteem võtab arvesse erinevat tüüpi tootmisnõudeid, mis on planeeritud halduslahendusest või imporditud geomeetriast nagu DWG, DXF failid jne.

Töökoja juhtimine

Lantek Manageril on võimalus jälgida töö mahtu, hallata lõpetatud toiminguid ja optimeerida ressursse, nagu töötajad, masinad ja alltöövõtukeskused. Kontorist on võimalik reserveerida materjale konkreetse töö jaoks või eelistada teisi töid.
Lantek Manager loob ühenduse kolmanda osapoole töökoja andmelahendustega ning võimaldab registreerida iga pesa ja tootmisprotsessi aegu ja tegelikku materjalikulu.

Toodete analüüs ja ajalugu

Lantek Manager võrdleb valitud tootmistellimuste hinnangulisi ja tegelikke kulusid. See võimaldab ka neid tellimusi ja nendega seotud tooteid konkreetselt hinnata. Kliendid saavad veebist kulude andmeid sisestada ja neid pidevalt värskendada ning tööstuse kulusid koguda.
Lantek Manager pakub võimsaid ärianalüütilisi tööriistu, mis varustavad juhte teabega, mida nad vajavad tootmisaegade ja -meetodite pidevaks täiustamiseks. Need tööriistad hõlmavad tootmistellimusi, tekkinud kulusid, tööde mahtu, tellimuste muutmist jne
Lantek Manager pakub tootjatele tehnoloogiatabeleid, mille nad täidavad masinate ja nende funktsioonide põhjal. See sisaldab ka täiustatud müügitootmise ajaloo kirjehaldust.

 

Other program products

Lantek MES Inventory
See on juhtimislahendus, mis annab reaalajas ülevaate kogu põhiteabest, mis on seotud iga laovarude koguse ja hindamisega.
Lantek MES for Workshop Stations
Software system that provides you all necessary tools required to collect the data involved in the production process of metal companies in the machine operator workstation.
 
Lantek MES Capture
Lantek MES Capture on tarkvarasüsteem, mis pakub andmesisestusvõimalusi töökojas.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *