Lantek MES Inventory

See on juhtimislahendus, mis annab reaalajas ülevaate kogu põhiteabest, mis on seotud iga laovarude koguse ja hindamisega.

Varude haldamine

Lantek MES Inventory teeb kättesaadavaks värskendatud teabe kõigi tootemooduliga seotud elementide kohta: lehtmetall, jäägid, profiilid, tükid, ostetud tooted, valmistooted ja palju muud.

Varude haldamine, nagu ka materjalihaldus, on igat tüüpi toote puhul spetsiifiline.

Pleki- või profiilijäägid genereeritakse ja hallatakse laomoodulis pärast seda, kui need on tehnilises kontoris projekteeritud ja töökojas valideeritud.

Kuluhaldus

Kui kulude arvutamiseks valitud meetod (FIFO, LIFO või keskmine) on valitud, Lantek MES Inventar värskendab kulude tegelikke kulusid. tooteid automaatselt ja iga kord, kui kasutaja teeb lao liikumise mis tahes Lantek Integra moodulist. See hoiab teavet iga laos oleva toote väärtuse ja varude üldise väärtuse kohta ajakohasena.

Jälgimishaldus

Lantek MES Laoseisud haldab kõigi vastuvõetud kaupade jälgimist ja seeria- või partiinumbreid. Süsteem saab toote vastuvõtmisel genereerida ja määrata seeria- või partiinumbrid. Samuti saab see fikseerida vastuvõetud üksuste viited ja vöötkoodid ning ühendada need dokumendid mis tahes laosisendite-väljunditega.

Laoseisu ja mahajäämuse haldamine

Laomaterjalide ja toodete tõhus haldamine nõuab varude ajakohastatud juhtimist igal ajahetkel. Lantek MES Laoseisud ei kuva ainult laos olevad kogused; kuid see näitab ka olekut: saadaval, reserveeritud, tellimused ootel, tarnitud.

Iga materjali broneerimise korral näitab süsteem materjali reserveerimise päritolu ja põhjust: müügitellimuste, töökoja, tootmistellimuste ja muu jaoks saadetud. Lõpuks võimaldab süsteem luua reserveerimissilte, et määrata, kas element on reserveeritud.

Kviitungite ja saadetiste haldamine

Lantek MES Inventory haldab kõiki laekumisi, nii täidetud kui ka ootel. Süsteem sisaldab konkreetseid vaateid laekunud ostude ja ootel olevate ostude või kviitungite haldamiseks. See hõlmab täielikku analoogsaadetiste haldust koos konkreetsete vaadetega haldustellimuste ning ootel olevate ja saadetud saatelehtede jaoks.

Vöötkoodilugeja

Lantek MES Inventory on täielikult integreeritud Lantek MES Capture vöötkoodilugeja lahendusega. See võimaldab vöötkooditerminalide abil registreerida varude liikumisi, ülekandeid, korrigeerimisi ja varude otsimisi.

Mitme laohaldus

Lantek MES Laoseisud võimaldab juhtida korraga mitut ladu, pakkudes õigeaegset ja täpset teavet igas laos laos oleva toote koguse kohta. samuti kõigi ladude üldkogus.

Lisaks on toodete optimaalseks jaotamiseks ja nende õigeks kontrollimiseks saadaval ka võimalus ladude jagamiseks erinevateks füüsilisteks asukohtadeks. Kasutajal on võimalus määrata igale tootele vastavalt nende omadustele ladu.

Varude ühilduvus teiste moodulitega

Lantek MES Inventory on täielikult integreeritud Lantek Integra muude haldusmoodulitega. Koos muutub see tõhusaks süsteemiks, mis suudab hallata tegelikku laoseisu ja kõiki muid ettevõtte nõuete aspekte, nagu müügitellimused, tootmistellimused, CAD/CAM-tööd jne. Süsteem on integreeritud ja ühendatud Lantekiga. CAD/CAM lahenduste tarkvara. See haldab reaalajas lehejääkide ja tehnilises kontoris projekteeritud profiilide koguseid ja jaotusi.

Varude ajalugu ja analüüs

Lantek MES Laoseisu saab kasutada võimsa analüüsitööriistana, kuna see annab laohaldurile järgmise teabe: lao liikumise ajalugu, teostatud varud kindlate kuupäevade vahel, genereeritud kviitungid ja dokumentatsioon, aktsia majanduslik hindamine ja palju muud. Filtrite abil on lihtne kiiresti ja intuitiivselt pääseda ligi erinevatele arvete klassifikatsioonidele.

Other program products

Lantek MES Manager
Lehtmetalli MES tarkvara (Manufacturing Execution System), mis suunab töökojas kõigi tootmisprotsesside elluviimist alates töökäskude käivitamisest kuni tootmistehaseni kuni toote viimistlemiseni.
Lantek MES Capture
Lantek MES Capture on tarkvarasüsteem, mis pakub andmesisestusvõimalusi töökojas.
Lantek MES for Workshop Stations
Software system that provides you all necessary tools required to collect the data involved in the production process of metal companies in the machine operator workstation.
 

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *