Lantek MES Capture

Lantek MES Capture on tarkvarasüsteem, mis pakub andmesisestusvõimalusi töökojas.

Lantek MES Capture  sisaldab funktsioone, mis hõlmavad kohandamist mobiilseadmetega (nutitelefonid ja tahvelarvutid) ja põhiliste vöötkoodilugejatega, ühilduvust erinevate Windowsi platvormipõhiste operatsioonisüsteemidega ja võimalust toiminguid kinnitada. kõikjalt, luues mobiilseadmest serveriga ühenduse.

Töökojas tööd alustava kasutaja tuvastamiseks ja teabe edastamiseks on kaks võimalust: kasutada saab puuteekraani (kuhu saab käsitsi sisestada tehtava või lõpetatava töö) või riba koodilugejat saab kasutada. Sel viisil salvestatakse andmed hõlpsalt tehases, põhjustamata vigu või seisakuid.

Oluline tööriist otsustamise ajal

Lantek MES Capture  abil saab integreerida kõik ettevõtte toimingud ühte süsteemi ja anda aru töökojas toimuvast. Operaator saab protsessi peatada või kõrvalekaldeid tuvastada nende ilmnemise ajal.

Lantek on selle tehasepõrandate andmete kogumise süsteemi täielikult välja töötanud, nii et see ei nõua kolmandate osapoolte rakenduste lisamist ja tagab täieliku integreerimise Lantek Integraga.

Lisaks pole see tööriist mõeldud mitte ainult lõikamisoperatsioonideks, vaid kõigiks ettevõttes tehtavateks operatsioonideks. Seda saab kasutada isegi töötajate sisenemis- ja lahkumisaegade või töö või ülesande alguse ja lõpu registreerimiseks. Seega jälgitakse kõiki tehases läbiviidavaid protsesse, samas peetakse kõikehõlmavat arvestust kõige töökojas toimuva kohta.

Other program products

Lantek MES Inventory
See on juhtimislahendus, mis annab reaalajas ülevaate kogu põhiteabest, mis on seotud iga laovarude koguse ja hindamisega.
Lantek MES for Workshop Stations
Software system that provides you all necessary tools required to collect the data involved in the production process of metal companies in the machine operator workstation.
 
Lantek MES Manager
Lehtmetalli MES tarkvara (Manufacturing Execution System), mis suunab töökojas kõigi tootmisprotsesside elluviimist alates töökäskude käivitamisest kuni tootmistehaseni kuni toote viimistlemiseni.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *