Lantek Flex3D Steelwork

CAD/CAM-tarkvarasüsteem standardtalade ja profiilide osade projekteerimiseks, paigutamiseks ja lõikamiseks.

Lihtne ja paindlik disain

Lantek Flex3D Steelwork  hõlbustab standardsete profiilide, sealhulgas I, U, L, H, T ja ruudu- või ümmarguste torude 3D CAD/CAM projekteerimist ja lõikamist. 3D-pesastustarkvara automaatsed ja poolautomaatsed funktsioonid maksimeerivad materjalide kasutust ja optimeerivad CNC-koodi kokkupõrke vältimise tehnoloogiaga, samuti ohutud ja tõhusad lõiketoimingud paljudel erinevatel masinatel, nagu saagimine, puurimine, mulgustamine, koputamine. , märgistus-, hapnikulõike- ja plasmaseadmed.

Tehnilised omadused

Lantek Flex3D Steelwork on süsteem, mis sisaldab andmebaasitehnoloogiat. See välistab vajaduse tala või toruosa loomiseks teabe sisestamist pidevalt dubleerida. Selle süsteemi parameetriline tehnoloogia võimaldab kasutajal valida baasosa ja seejärel mõõtmist muuta. Tulemuseks on erinevate profiilitoodete ja jääkide täielik haldamine, mis on failis kiiresti kättesaadavad.
Kuigi Lantek Flex3D Steelwork võib olla iseseisev toode, on see maksimeeritud, kui see on integreeritud Lantek Manageri ja Lantek Integra Management tarkvarasüsteemidega (MES/ERP). ). See integratsioon hõlmab funktsioone, mis algavad müügipakkumiste tasemelt (töökohad või projektid) ja jätkuvad tellimuste ja tootmisvoo käivitamisega, sealhulgas materjalivajadused, broneeringuhaldus, ostud ja kulude kontroll. Süsteemil on täielik jälgitavuse haldus.

DSTV, SAT ja CAM-i importijad

Lantek Flex3D Steelwork impordib juhtivate konstruktsiooniterase CAD-süsteemide loodud andmeid, kasutades DSTV-, SAT- ja CAM-faile. Süsteem teisendab DSTV-, SAT- ja CAM-failidLantek Flex3D algvormingusse, mis võimaldab kasutajal hõlpsasti muudatusi rakendada. Lisaks impordib see moodul faili erinevaid omadusi, nagu materjal, kogus ja paksus – kõik need lihtsustavad lõikamise ettevalmistamise protsessi.

Kujundusvalikud

Lantek Flex3D Steelwork ei teosta mitte ainult põhitoiminguid, nagu puurimine, lõikamine, märgistamine ja saagimine, vaid loob ka lõiketoiminguid Lantek 2D moodulist imporditud geomeetriast ja impordib failivorminguid, nagu DXF. Lantek Flex3D Steelwork teostab järgmisi toiminguid.
  • Automaatsed ja poolautomaatsed puurimis-, keerme- ja süvistamistoimingud piki profiili (mis tahes äärikud ja/või võrk)
  • Automaatsed ja poolautomaatsed lõikamistoimingud (plasma, hapniku lõikamine, saagimine või lõikamine)
  • Automaatsed tööriistad teksti ja kontuuride tegemiseks (kirjutamine, kontuuride märgistamine, plasma)
  • Lõikemakrod, mis sisaldavad parameetrilisi toiminguid ja käitavad mis tahes 5- või 6-teljelist lõikepead (kaldlõikeline)
  • Salvestatud töötlemine piki tala või toruosa, mis hoiab seotud profiili hõlpsaks muutmiseks.

Optimeerimine ja profiilide lõikamine

Lantek Flex3D Steelwork võimaldab kasutajal hankida optimeeritud profiilitee ja genereerida masina jaoks CNC-faili.
Süsteemi optimeeritakse veelgi, importides laost automaatselt sektsioone või arvutades välja tarnevajadused.
Lantek Flex3D Steelwork pakub tööriistu, mis tuvastavad ja juhivad automaatselt kokkupõrkeid ning teevad käsitsi muudatusi.
Samuti on kasutaja mugavuse huvides loodud mitmeid asjakohaseid aruandeid ja protsessivorme.

Profiilide lõikamise simulatsioon

Lantek Flex3D Steelwork võimaldab kasutajal simuleerida iga töötlemistoimingut, olgu selleks puurimine, mulgustamine, lõikepea või töötsoon. Kui saadud simulatsioon on kasutajale vastuvõetav, genereerib Lantek Flex3D Steelwork masina jaoks automaatselt NC-faili ja kasutaja saab neid andmeid samas keskkonnas vaadata. Nagu illustratsioonidelt näha, simuleeritakse kõiki töötlustoiminguid ja lõikepea trajektoori (plasma- või hapnikulõike). Kui kokkupõrked on leitud, saab kasutaja neid parandada, peatades simulatsiooni ja korrigeerides trajektoori.
Kasutaja saab simulatsiooni ajal näha kõiki lõikamise parameetreid ja vaatamise ajal teha profiilil suumiliigutusi, pööramisi või telje positsioneerimist. Simulatsiooni ajal on vaatamine täiesti interaktiivne koos valikutega samm-sammult, edasi- või tagasikerimiseks.

Other program products

Lantek Flex3D 5x
CAD/CAM tarkvarasüsteem viieteljeliste tööpinkide automaatseks programmeerimiseks laser- ja veejoaga lõikepinkide jaoks.
Lantek Flex3D Addins
Importige populaarsetest CAD-süsteemidest omapäraseid CAD-jooniseid mis tahes lehtmetalli kujunduse automaatseks lahtivoltimiseks 3D-vormingus. Ideaalne 3D-mudelite integreerimiseks Lanteki CAD/CAM/MES/ERP-ga.
Lantek Flex3D Tubes
3D CAD/CAM tarkvarasüsteem torude ja torude osade projekteerimiseks, pesastamiseks ja lõikamiseks.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *