Lantek Flex3D Addins

Importige populaarsetest CAD-süsteemidest omapäraseid CAD-jooniseid mis tahes lehtmetalli kujunduse automaatseks lahtivoltimiseks 3D-vormingus. Ideaalne 3D-mudelite integreerimiseks Lanteki CAD/CAM/MES/ERP-ga.

Integreerimine

Lantek Flex3D lisandmoodulitega loodud osad ja komplektid kantakse otse üle Lantek Manager ja Lantek Integra juhtimissüsteemidesse integreeritud tootmis- ja juhtimisprotsesside jaoks. süsteemi Lantek Expert osas materjalide ja töötlemise optimeerimise protsesside jaoks. Mõlema süsteemi vahel pakub Lantek terviklikku lahendust, mis hõlmab 3D-osade projekteerimist kuni CNC genereerimiseni masinatüübi kohta.

Lanteki partnerlus

SOLIDWORKS – lahenduspartner

Lantek on omandanud lahenduspartneri staatuse, mis tähendab, et Lantek Flex3D lisandmoodulid täiendavad SOLIDWORKS® süsteemi, pakkudes sellele lehtmetalli töötlemisega tegelevatele ettevõtetele spetsiifilist huvi pakkuvaid funktsioone.

Solid Edge – reisija liige

Lantek on omandanud Voyageri liikme staatuse, mis tähendab, et Lantek Flex3D lisandmoodulid täiendavad Solid Edge® süsteemi, pakkudes sellele lehtmetalli töötlemisega tegelevatele ettevõtetele spetsiifilist huvi pakkuvaid funktsioone.

Autodesk Inventor – ADN-i liige

Lantek on omandanud ADN-i liikme staatuse, mis tähendab, et Lantek Flex3D lisandmoodulid täiendavad Autodesk Inventori® süsteemi, pakkudes sellele lehtmetalli töötlemisega tegelevatele ettevõtetele spetsiifilist huvi pakkuvaid funktsioone.

Autodesk Inventor® on ettevõtte Autodesk, Inc.

registreeritud kaubamärk

Toetatud versioonid ja funktsioonid

  • Lantek Flex3D SolidWorks toetab 2021, 2022 ja 2023 64-bitisi versioone.
  • Lantek Flex3D SolidWorks Tube Joints Designerit toetatakse 2021., 2022. ja 2023. aasta 64-bitistes versioonides.
  • Lantek Flex3D Solid Edge toetab 2021, 2022 ja 2023 64-bitisi versioone.
  • Lantek Flex3D Inventor toetab 2022, 2023 ja 2024 64-bitisi versioone.

Other program products

Lantek Flex3D Tubes
3D CAD/CAM tarkvarasüsteem torude ja torude osade projekteerimiseks, pesastamiseks ja lõikamiseks.
Lantek Flex3D 5x
CAD/CAM tarkvarasüsteem viieteljeliste tööpinkide automaatseks programmeerimiseks laser- ja veejoaga lõikepinkide jaoks.
Lantek Flex3D Steelwork
CAD/CAM-tarkvarasüsteem standardtalade ja profiilide osade projekteerimiseks, paigutamiseks ja lõikamiseks.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *