Lantek Flex3D 5x

CAD/CAM tarkvarasüsteem viieteljeliste tööpinkide automaatseks programmeerimiseks laser- ja veejoaga lõikepinkide jaoks.

Tehnilised funktsioonid

  • Solid- ja pindade toetatud vormingud: SAT, IGES, VDA, STEP, Parasolid, CATIA, SolidWorks, Solid Edge, Inventor, NX ja ProE (Creo Elements)
  • Võib jagada Lantek Expertiga ühist masinate ja materjalide andmebaasi
  • Detaili lõikekontuuri ja paksuse automaatne tuvastamine
  • Mitu võimalust detaili masinalauale paigutamiseks
  • Erinevaid lõikekvaliteediid saab määrata kontuuri või sama kontuuri osade kaupa
  • Mitu võimalust pea asendi muutmiseks igas punktis
  • Sisesisendid, väljundid ja mikroliigendid/sakid
  • Kiired liigutused reguleeritakse automaatselt või käsitsi
  • Täieliku töökeskkonna simulatsioon: osa, laud, inventar jne.

Automaatne inventari arvutamine

Lantek Flex3D 5x genereerib automaatselt kinnitused, mis on vajalikud detaili õigeks paigutamiseks masinalauale. Võttes aluseks lõikelaua kohal oleva detaili soovitud asendi ja kõrguse, pakub süsteem kasutaja poolt muudetava hoidevõre, kus kasutaja saab otsustada, mitu kinnitust detaili paigal hoiab ja nende asukohad.

Kui sobiv hoidevõre on välja töötatud, genereeribLantek Flex3D 5x tahkeid aineid, mis on vajalikud detaili lauale paigutamiseks. Automaatne kinnitusde arvutamine võtab arvesse lõikekontuure, nii et arvutatud kinnitused ei sega ei lõikepead ega ühtegi lõigatavat auku. See säästab väärtuslikku masinaaega, mis on tavaliselt seotud programmi kontrollimisega masinas.

Neid seadmeid saab 3D-režiimis üle vaadata. Armatuuri konstruktsiooni või asukohta saab protsessi mis tahes etapis muuta ja ümber arvutada.

Töötlemine

Lantek Flex3D 5x tuvastab automaatselt kõik detailide lõikekontuurid, võimaldades nende kontuuride automaatset või poolautomaatset töötlemist. Igale kontuurile rakendatavad omadused saab samuti kasutaja valida. Automaatsed töötlusjärjestused ja mudeliteave luuakse olenemata sellest, kust 3D CAD-i projekteerimisandmed pärinevad. Tänu sellele võimaldab Lantek Flex3D 5x tooteid valmistada otse projekteerimisandmetest, välistades võimalikud vead.

Pärast töötlemist võimaldab süsteem kogu töökeskkonna simulatsiooni. Tarkvara ja järelprotsessorid sisaldavad vastava masina ja lõikepea kolmemõõtmelist mudelit. Lantek Flex3D 5x võimaldab täielikku lõikesuuna muutmist. Mis tahes lõikevektorit saab muuta, kustutada või sisestada kontuuri mis tahes punkti, nii et see hoiab ära soovimatud liikumised ja asendid.

Other program products

Lantek Flex3D Tubes
3D CAD/CAM tarkvarasüsteem torude ja torude osade projekteerimiseks, pesastamiseks ja lõikamiseks.
Lantek Flex3D Steelwork
CAD/CAM-tarkvarasüsteem standardtalade ja profiilide osade projekteerimiseks, paigutamiseks ja lõikamiseks.
Lantek Flex3D Addins
Importige populaarsetest CAD-süsteemidest omapäraseid CAD-jooniseid mis tahes lehtmetalli kujunduse automaatseks lahtivoltimiseks 3D-vormingus. Ideaalne 3D-mudelite integreerimiseks Lanteki CAD/CAM/MES/ERP-ga.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *