WILSON TOOL

www.wilsontool.com

Wilson Tool International, suurim sõltumatu painutus-, stantsimis-, stantsimis-, tablettimis- ja lisaainetööstuse tööriistasüsteemide tootja, tähistas 2021. aastal 55. tegevusaastat.

Ken Wilson sai oma esimese patendi 1969. aastal ning sellele järgnes aastakümnete pikkune kasv ja laienemine. Keldripood kolis Minnesota osariiki White Bear Lake'i ja seal on nüüd 350 000 ruutjalga tootmis-, uurimis- ja amp; disain, inseneritöö, turundus ja rahvusvaheline müügilaud koos kohandatud disainialaste teadmistega.

Arvukate omandamiste ja laienemiste kaudu kasvas Wilson Tool kontoriteks või tehasteks Kanadas, Mehhikos, Brasiilias, Inglismaal, Taanis, Saksamaal, Prantsusmaal ja Itaalias. Innovatsioon tuli loomulikult paralleelselt äri laienemisega. Alates esimesest arvutiveskist, mis patenteeriti enne, kui ettevõte koges märkimisväärset kasvu, sai Wilson Tool patendid esimesele „silmadeta” stantsi kokkupanek; esimene stantsimispressi tööriistad vahetatavate stantsiotstega; vormimistööriistad, mis rullusid peale, mitte ei tunginud lehele; ja paljud, paljud teised. Tänaseks on ettevõttele antud 56 patenti.

Wilson Tooli kasv võimaldas ettevõttel tõusta tööstuse edusammude, sealhulgas säästlike tootmisprotsesside ja rakenduskoolituse liidriks. Tööstusharu mõtteliidriks tõusnud lean seminarid, veebiseminarid, koolitusvõimalused ja tööstusfoorumid andsid Wilson Toolile võimaluse klientidega sisukalt ühendust luua.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *