EUROMAC

www.euromac.com

Euromac on tuntud ülemaailmne lehtmetalli töötlemise masinate tarnija, nagu CNC-stantsimis-, painutus- ja sälkumismasinad, mis kasutavad uusimaid tehnoloogiaid ja mida meie disainiinsenerid viimistlevad pidevalt, et vastata kõige nõudlikumatele turu paindlikkuse nõuetele.< /p>

1986. aastal asutatud Euromac on uhke Itaalia ettevõtte üle, millel on ülemaailmne esindatus lehtmetallitööstuses. Euromac projekteerib, arendab, toodab ja müüb tavalisi ja CNC-tööpinke. Meie disainiinseneride suured kogemused koos klientide teadmistega muudavad Euromaci ühtaegu uuenduslikuks ja dünaamiliseks. Euromac loob uuenduslikke tooteid, mida on samal ajal lihtne kasutada.

Täiendame oma eesmärke, kasutades uusimaid tehnoloogiaid ning täiustades ja täiendades pidevalt oma disainilahendusi ning tulemused näitavad seda. Euromaci masinad on kohandatud nõudlike klientide jaoks’ nõuded; tipptasemel tehnoloogiate ja ainulaadsete kontseptsioonide kombinatsioon tagab teile alati täiustatud, tootlikud ja konkurentsivõimelised tooted.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *