DAVI

www.davi.com/int/en/
1966. aastal Itaalias sündinud DAVI on maailma suurim raskeveokite plaatrullide, raskeveokite nurkrullide, suure tootlikkusega liinide ja kohandatud valtsimismasinate tootja. Selle juhtpositsioon on ilmne müügimahu, töötajate, tootmise, varade ja reitingute osas. DAVI-le kuulub ka selles valdkonnas kõige rohkem patente.

DAVI ajalugu põhineb õppimisel ja püüdlusel saavutada painutusprotsessis parimad oskused. Tänapäeval on DAVI masinad konstrueeritud läbi kõige arenenuma 3D CAD-i ja neid testitakse alati FEM-analüüsiga, et tagada tugevus ja vastupidavus. Samuti pööratakse suurt tähelepanu disainile, mida pidevalt täiustatakse ja rakendatakse plaat- ja nurkrullide valmistamisel. DAVI Research & Arendusosakond elab lööklausel ‘igapäevased väljakutsed’ ja on alati valmis kujundama eritellimusel valmistatud lahendusi ja kohtuma klientidega’ vajadustele.

DAVI tooteportfellis on kõige laiem valik raskeveokite plaatrulle (nii 3 kui ka 4 rulliga), plaatidele laiusega 2 kuni 6 m ja paksusega 6 kuni 400 mm; kõige laiem valik raskeveokite nurkrulle, taladele kõrgusega kuni 1200 mm, torudele läbimõõduga kuni 800 mm, äärikutele kuni 600x200 mm servadel; suure tootlikkusega tuuleenergialiinid (patenteeritud): enam kui 250 on paigaldatud ja töötavad maailma liidritele ja suurtootjatele tornide, vundamentide, statiivide, monovaiade ja üleminekudetailide tootmiseks; suure tootlikkusega 4 rull- ja robotliini, plaatidele laiusega 1 kuni 6 m ja paksusega 2 kuni 15 mm; kohandatud masinad paakhaagistele, lennukitele, kosmosesõidukitele, laevatehaste sektoritele, plaatidele laiusega 6–24 m ja rohkem.

DAVI peakontor asub Itaalia kõige kõrgtehnoloogilisemas piirkonnas: Emilia-Romagnas, territooriumil, kus asuvad Ferrari, Ducati, Lamborghini ning paljud oma tööstusharudes juhtivad masina- ja mehaanilised ettevõtted. Kõik masinad toodetakse peakorteris, kuhu kuuluvad ka ladu ning logistika- ja kvaliteedikontrolli keskus. Filiaalid Dallases (Texas, USA) ja Shanghais (Hiina) ning kogu enam kui 100 kõrgelt kvalifitseeritud edasimüüja võrgustik tagavad müügi- ja klienditeeninduse abi kõikjal maailmas ja igal ajal.

DAVI spetsiaalne klienditugi on klientidega kohtumiseks alati saadaval’ vajadustele. Väga professionaalne ja spetsialiseerunud meeskond saab toetada kas kohapeal või kaugühendust iga maailma nurgaga. Paigaldamine, kasutuselevõtt, väljaõpe, ennetav hooldus on tagatud ja neid saab pakkuda ka kõigil teistel peamistel kaubamärkidel’ masinad.

‘Alati õigel ajal’ on üks motodest, mis eristab DAVI-t, ettevõtet, mis võib nõuda peaaegu 10 000 masina paigaldamist üle maailma, omab 11 000 OEM-i osade ja komponentide ladu, et toita oma masstootmist, ehitab 300 masinat aastas ja hoiab 100 masinat alati valmis. koheseks kohaletoimetamiseks, isegi rasketööstuse jaoks. Need on mõned põhjused, miks DAVI suudab pakkuda turul kõige lühemat tarneaega. DAVI hoiab uhkusega oma tarneahelat alati 100% Made in Italy, valides iga konkreetse toote jaoks parimad tarnijad (kõik ISO-sertifikaadiga).

DNV kontrollib DAVI-d pidevalt ning omab kvaliteedi-, keskkonna- ja ohutussertifikaate. Lisaks on DAVI finantstugevus hinnatud ‘Prime Company’ Dun & Bradstreet juba aastaid.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *