Liikmed

EUROMAC
Euromac on tuntud ülemaailmne lehtmetalli töötlemise masinate tarnija, nagu CNC-stantsimis-, painutus- ja sälgumismasinad.
VIMERCATI
F.lli Vimercati s.n.c. asutati 1973. aastal äriettevõttena Milanost põhja pool asuvas Brianzas nelja Vimercati venna ja partneri Marco, Mario, Sergio ja Antonio initsiatiivil, kes praegugi ettevõtet juhendavad.
SALVAGNINI
Oleme juba üle 50 aasta pakkunud uuenduslikke tehnoloogiaid, mis võimaldavad saavutada paindlikke automaatseid lahendusi lehtmetalli muutmisel terve hulga erinevateks igapäevatoodeteks.
SOITAAB
Üks väheseid ettevõtteid maailmas, mis toodab kombineeritud lõikesüsteeme, mis võimaldavad metalli üheaegselt lõigata kahe erineva tehnoloogia abil.
DAVI
Davi asutati 60ndatel ning täna on see maailma suurim plaat- ja nurkrullide tootja.
EMC
EMC on suur ettevõte, mis tegeleb metallide pursside eemaldamise, lihvimise ja poleerimise kaasaegsete seadmete uurimise, projekteerimise ja tootmisega.
GASPARINI
Gasparini S.p.A. projekteerib ja toodab valtsimissüsteeme, poolautomaatseid või automaatseid masinaid ja integreeritud süsteeme lehtmetalli töötlemiseks.
MEMOLI
Memoli on käsitsi ja mootoriga painutuspinke tootnud alates 1967. aastast.
WATERJET CORP.
Waterjet Corporation toodab ja tarnib paljudele turgudele ja tööstusharudele võrdlusmasinaid ja tehnoloogiliselt arenenud lahendusi kõrgsurve veejoaga lõikamiseks ja hüdroviimistluseks.
BIEGEMASTER
BIEGEMASTER, Saksamaa pereettevõte, mis tegutseb aastast 1955, on spetsialiseerunud masinate tootmisele, mis tagavad usaldusväärsed ja ühtlased profiilid.
HFILTRATION
HFILTRATION projekteerib ja toodab õhufiltrisüsteeme tööstuskeskkondadesse.
LANTEK
Lantek on ülemaailmne liider, kes pakub tarkvarasüsteeme ja lahendusi ettevõtetele, kes toodavad lehtmetallist, torudest ja konstruktsiooniterasest detaile.
DELTA
DELTA asutati 1955. aastal täppismehaanilise töökojana ja alustas esimeste vertikaalteljeliste lihvimispinkide tootmist.
WILSON TOOL
Wilson Tool International, suurim sõltumatu painutus-, stantsimis-, stantsimis-, tableti- ja lisandite süsteemide tootja, tähistas 2021. aastal 55. tegevusaastat.
TRUMPF Power Tools
TRUMPF asutati 1923. aastal mehaaniliste töökodade sarjana ja sellest ajast alates on sellest saanud üks maailma juhtivaid tööpinkide, lasertehnoloogia ja tööstuslike rakenduste elektroonika ettevõtteid.
THOMAS
Kuna THOMAS on paigaldatud enam kui 500 000 masinat ja turustajaid enam kui 40 riigis, on see tuntud lintsaetootjana kogu maailmas, kellel on üle 60-aastane kogemus metallisaagimismasinate valdkonnas.
IMET
Juhtiv ettevõte lintsaagide, ketassaagide ja uuenduslike metallilõikussüsteemide tootmises. 1969. aastal asutatud ettevõte on nüüdseks ülemaailmselt tuntud kaubamärk, mis sai oma nime tänu oma toodete kõrgele kvaliteedile ja usaldusväärsusele, mis on tehtud tänu pidevale parimate ja arenenumate lahenduste otsimisele.
MATRIX
Matrix Tools on üle 35 aasta tootnud tööriistu lehtmetalli stantsimiseks ja vormimiseks.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *