EUREKAMATIC mechanized bending press

Üks masin ainult 4 erinevaks toiminguks: ringkõvera painutamine, nurga painutamine, toru painutamine kahe võimalusega painutada koos torniga või ilma ja rullpainutamine.

Tahkest malmplokist valmistatud ja külma raua töötamiseks mõeldud seda on äärmiselt lihtne kasutada, kuna seda juhib ja sellele aitab kaasa integreeritud tarkvara, mis võimaldab kõverdussüsteemi täielikku täpsust ja tõhusust. Ekraan näitab soovitud kõverusnurka ja teavitab pidevalt kasutajat kõverustelje asukohast ja liikumistest.

Tarkvara võimaldab salvestada 45 erinevat kumerusnurka. Tööriistade vahetamine on väga lihtne ja kiire. Masin võib töötada nii käsitsi kui ka poolautomaatses režiimis, vähendades nii tööaega ja vigade võimalust. Lisaks on võimalik tellija konkreetsetest vajadustest lähtuvalt kasutada ka kinnituskruvi nii pneumaatiliselt kui ka hüdrauliliselt.

Eurekamatic on olnud juba aastaid üks seppade poolt nõutumaid ja enim kasutatud masinaid torude, profiilide ja ruudukujuliste torude paigaldamiseks, et teostada  piirdeid, käsipuud, laudu, toole, uksi, aknaid, reste ja palju muud

JUHTPANEEL
Kasutajasõbralik
Digitaalne ekraan
Puutetundlik klaviatuur
RAM
Ohutusrežiim

MOOTORI VÕIMSUS KW 4
Pöörlemiskiirus 7–14 g/1’
Hammasrattad A bagno d’olio
Kaal 280 kg
Suurus 850 x 620 x 980 h.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *