Electric bending press ETM-H 63

ETM-H sari poolautomaatsete hübriidtorude painutajate  sobib ideaalselt õhukeste torude töötlemiseks ilma töödeldud toru deformatsioonita: kompaktne, suure jõudlusega ja ökonoomne lahendus.

 
ETM-H seeria poolautomaatsetes painutuspinkides toimub painutusfunktsioon automaatselt, toru etteandmine ja pööramine painde vahel aga käsitsi.

Selle eriti kulutõhusa tootesarja põhiomadused on lihtsus, vastupidavus ja täpsus.

Neid torupainutusmasinaid kasutatakse eelkõige väikeste ja keskmiste partiide tootmiseks, prototüüpimiseks ning kohandamis- ja hooldustöödeks.

Mitme painutusega torude töötlemisel hõlbustab positsioneerija teie tööd oluliselt; Tegelikult võimaldab see seade oma peatuste süsteemi kaudu täpselt fikseerida toru pikkuse ja pöörlemisasendi painde vahel, tagades suurepärase korratavuse.

Standardvarustuses on see elektriline painutusmasin varustatud hüdraulilise tornitõmbe, hüdraulilise klambri ja survevormiga, tagades nii suurepärase paindekvaliteedi.

Meie ETM-H poolautomaatsed hübriidpainutusmasinad suudavad painutada torusid diameetriga kuni 60 mm  maksimaalse viimistluskvaliteediga, minimaalse painderaadiusega 1 x toru läbimõõt.< br />
Äärmiselt lihtne ja kiire kasutada tänu “Digital Bend Programming Puuteekraanile 2”, spetsiaalselt meie masinate jaoks loodud tarkvara suudab valida kuni 100 programmi 10 paindenurgaga ja tagasivedru automaatse korrigeerimisega.

Lisaks salvestatakse ja programmeeritakse teie tehtud projektid korratavatena.
 

Maksimaalne mahutavus (mm)

MATERJAL ETM- H 63
Fe 430 60 x 3
ALU 60 x 7
INOX AISI 304 60 x 2
RUUTTORU 50 x 1,5

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *