Electric bending press ETM 80

Uus ETM 80 pöörlev tõmbepainutusmasin, võimas ja täpne ilma torudeta painutusmasin, mis on mõeldud igat tüüpi torude ja profiilide jaoks.

Tugev, suure jõudlusega masin, täielikult "Made in Italy", mis suudab painutada suure läbimõõduga torusid nii paremalt kui ka vasakult küljelt.

ETM 80 võimaldab painutada torusid diameetriga kuni 76 x 6 mm ja painutada rohkem kui 180°; maksimaalse viimistluskvaliteediga.

Masin on valmistatud ühest terasest, mille stantsid on valmistatud tahkest C45 terasest.

Spetsiaalselt disainitud vastustantsisüsteem võimaldab vähem mehaanilist pingutust ja palju kiiremat töötlemist kui sama kategooria masinad, tagades suurepärase viimistluse ka kõige õhema paksusega.

Äärmiselt lihtne ja kiire kasutada tänu “Digital Bend Programming Touch Screen 2”, spetsiaalselt meie masinate jaoks loodud tarkvarale, mis võimaldab valida nii palju 49 programmi, millest igaühel on 8 paindenurka ja automaatne tagasilöögi korrigeerimine. Samuti võimaldab see salvestada oma projekte korratavate programmidena.

ETM 80 saab varustada käsitsi pöörleva positsioneerimislauaga. See laud on saadaval erineva pikkusega ühe materjalitüki korratavate painde jaoks. Kui laud on painutaja külge kinnitatud, aitab see saavutada väga täpseid painutusi erinevatel tasapindadel ja ühtlast mõõtmist painde vahel.

Usaldusväärne ja hästi töötav masin, mis sobib suurepäraselt mitmesuguste tegevuste ja valdkondade jaoks, nagu hüdraulika-, merendus- ja üldseadmete ehitustehnika.

SPECIFIKATSIOON ETM 80
Mootori võimsus KW 2,2
Pöörlemiskiirus * 3,5 g/1’ *
Hammasrattad Õlivann
Kaal 560 kg
Suurus 1100 x 810 x 1200 h.
 

Maksimaalne mahutavus (mm)

MATERJAL ETM 80
FE 430 76 x 6
Alumiinium 76 x 8
INOX AISI 304 76 x 4
Solid Bar FE 430 55
ruudukujuline toru FE 60 x 4

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *