Electric bending press ETM 60

ETM-seeria on varustatud tipptehnoloogiaga, mis on ette nähtud painutamiseks ilma tornitorude ja -profiilideta ning on võimeline painutama nii paremale kui ka vasakule. See võimaldab painutada torusid diameetriga 8 mm kuni 168 mm ja see võib teha kõveraid üle 180° tippviimistluskvaliteediga minimaalse painderaadiuse jaoks, mis on 3 x toru läbimõõt.

Iga ETM-i pöörlev tõmbepainutaja  on valmistatud ühest terasplokist ja tööriistad on töödeldud täisterasest.

Vastustantside süsteem on loodud spetsiaalselt selleks, et vähendada mehaanilist pingutust ja muuta painutusoperatsioon kiiremaks kui teiste sama kategooria torude painutuspinkide puhul, tagades seega väga hea viimistluse isegi väga õhukeste seinapaksuste painutamisel.

Tänu uuele tarkvaratehnoloogiale nimega “Digital Bend Programming Touch Screen 2” on seda masinat äärmiselt lihtne kasutada: seda tarkvara on tegelikult spetsiaalselt uuritud meie masinate jaoks ja võimaldab valida kuni 49 programmi, millest igaüks on painutusoperatsioonis 8 stoppjärjestusega ja reguleerida automaatselt materjali vetruvust (springback). Lisaks võimaldab see salvestada ja salvestada oma projekte korratavate programmidena.
 

ETM ROTARY DRAW BENDERS TARKVARA

Iga ETM-seeria masinaga on kaasas “Digital Bend Programming Touch Screen 2” spetsiaalne tarkvara, mida on äärmiselt lihtne kasutada  intuitiivse „Puudutuse” ekraan.

Tänu uusima põlvkonna tehnoloogiatele on võimalik pääseda juurde järgmistele põhifunktsioonidele:

  • Salvestus on 49 programmi, millest igaühel on 8 stoppjada painutustoimingus
  • Masina maksimaalse paindevõimsuse arvutamine painutatava materjali suuruse järgi
  • Minimaalse painderaadiuse graafik
  • Materiaalse vetruvuse hinnangu määramine (springback)
  • Painutusloendur
  • Kaugühendus “Industry 4.0”

SPECIFIKATSIOON
Mootori võimsus KW 2
Pöörlemiskiirus * 6 g/1’ *
Hammasrattad Õlivann
Kaal 210 kg
Suurus 600 x 500 x 950 h.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *