SOITAAB PLASMAtech Plasma NOVA

Plasma NOVA on turul ainuke lahendus, mis ühendab mitu tehnoloogiat ja funktsiooni, et täita kõige keerulisemaid tootmisnõudeid. Ühe seadistuse korral võimaldab see masin teha palju keerukaid toiminguid, optimeerides seega tootmistsüklit. Mitmekülgne ja laia kasutusvõimalusega see on mõeldud mustade, roostevaba terase ja alumiiniumi materjalide lõikamiseks.

Eriti sobiv keskmise ja suure paksuste lõikamiseks ja kõrge tootlikkusega, seda saab varustada paljude tarvikutega, mis muudavad Plasma NOVA kõrgtehnoloogiliseks masinaks. Plasma Nova struktuur on loodud suure jõudlusega ka kõige nõudlikumate ülesannete täitmiseks.

Täpsus on tagatud kahe harjadeta ajamiga pikiteljel koos pukkjuhtimisega, lineaarsete juhtradade ning spiraalse hammaslati ja hammasrattaga ühendusega. Pikisuunalised nagid on paigaldatud nii, et hambad on suunatud allapoole, kaitstes neid tolmu kogunemise eest.

Erilist tähelepanu on pööratud kõikide juhtteede kaitsmisele ja ohutuseeskirjade järgimisele, muutes Plasma Nova läbi aegade kõige turvalisemaks masinaks.

Raam: valmistatud konstruktsioonilistest ruudukujulistest profiiltaladest, keevitatud ainult ühes tükis ja töödeldud uusimate tipptasemel töötlemistööriistadega ja ainult ühe positsioneerimisega tänu 5 x 20 m CNC puurimis- ja freesimiskeskuse olemasolule Soitaabi tehases.< br />
Tala (Portaal): valmistatud jäigast keeviskonstruktsioonist. See element on loodud erinevate vagunite majutamiseks koos vastavate valikutega.

Lõikelaud: sisseehitatud lõikelaud on täiesti alusevaba ja jaotatud sektoriteks, et koondada auru eemaldamine ainult lõikeoperatsioonist huvitatud piirkonda ning 2 külgmise kanali ja kallurite abil, mis avatakse automaatselt CNC poolt vastavalt portaali positsioonile. Lõikelaua sisse on paigutatud prügikonteinerid, mis võimaldavad külgmise väljatõmbe abil vanaraua hõlpsat evakueerimist.

Põiksuunaline plasmakelk: CNC-juhitav Z-telg, automaatse kõrguse reguleerimisega kaarepingega (AVC). “TAG” Automaatne esialgne positsioneerimine plaadi tuvastamise kaudu põleti enda või oomilise kontakti abil, kui tegemist on õhukese materjali tuvastamisega. Taskulambi purunemisvastane kokkupõrkevastane magnetseade.

CNC: S.H.M.I – Soitaabi inimmasina liides (puuteekraan) intuitiivseks, kasutajasõbralikuks ja iseõppivateks CNC-juhtimistoiminguteks.

Tööala alates m 1,5 x 3 laius kuni m 3 x 14 pikkus
Z-telje käik ( vertikaalne ) kuni 300 mm
Mootorid ( x, y , z ) Harjadeta
Draiver ( x, y , z ) Digitaalne
Positsioneerimiskiirus 70 m/min
Korratavus + – 0,05 mm/m
CNC Soitaab CNC
Monitor 15” Puudutage paneeli ekraan
Andmeside USB – Ethernet – LAN
Peamine lõiketehnoloogia Plasma HPR XD või samaväärne

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *