SOITAAB LINEAtech Linea PRO

Kvaliteetse ja ökonoomse termolõikamise vajaduste rahuldamiseks loodud LineaTech PRO pakub erinevaid võimalusi rakendusteks nagu leeklõikus, plasmalõikus ja märgistamine.

LineaTech PRO on harjadeta mootorite ja digitaalajamitega pikisuunaline kaksikmootor. Liikumine saavutatakse hammaslati ja hammasratta ning ujuvseadme ja eellaaditud vedruga.

LineaTech PRO saab varustada kuni 4 hapnikuga kütuseveoki ja käruga plasma lõikelaiusega kuni 3000 mm ja teljevahega kuni 4000 mm. Hapnikkütuse puhul on gaasijaotusrühmal 3 täielikult proportsionaalset klappi, mida juhib CNC. Lisavarustusena muudab lõikeparameetrite andmebaas gaasihalduse täisautomaatseks ja seda juhib CNC. Plasmas on lisaks traditsioonilistele lõikesüsteemidele LineaTech PRO struktuur ja mehaaniline struktuur, mis sobib kõige keerukamate kõrglahutusega lõikamissüsteemide kasutamiseks koos parameetrite optimaalse juhtimisega, et saavutada optimaalne lõikamine isegi siluettidel. keeruline töötlemine ja väikese läbimõõduga augud. Lisaks, kui on saadaval automaatse gaasikonsooli võimalus, saab CNC II-d täiendada automaatsete lõikeparameetrite andmebaasiga, et muuta see masin oma ökonoomsuses suure jõudlusega masinaks. Arvjuhtimine CNC SOITAAB II koos interaktiivsete menüüde ja monitoriga „puuteekraan” värviline, sellel on 30-kujulise fikseeritud parameetriga raamatukogu ja lisavõimalusena saab seda laiendada kuni 78-ni.

Saadaval plasma kuni 400 amprit

RÖÖPA VÄLJASÕIDU (MIN–MAX) 2000–4000 mm
MASINA PIKKUS 2000 mm
KASULIK PIKKUS 4 m RÖÖPADEGA 2000 mm
PIKKRIÖÖPADE TUGI HEB – STD 120 mm
PÕIKTALA EHITUS Üksik
PÕIGIJUHENDID Silindrilised latid
RACK Vertikaalsed hambad
PIKKITUDINAALNE MOTORISATSIOON Kahekordne
NIHKE KIIRUS 20 m/min
KVALITEEDISTANDARD ISO 9013 e EN DIN 28 206
MAKSIMAALNE VANKUDE ARV 1
ORJAKANDU MAX ARV (PLASMA) 0
ORJAKANDU MAX ARV (OXY) 4
GAASI JAOTAMINE ( ​​OXY LEEK ) Proportsionaalsed ventiilid
MAX LÕIKEPAKSUS (OKSÜLEEK) 150 mm
GAAS LEEKLÕIKAMISEKS Hapnik, propaan, metaan, atsetüleen
KASUTATUD PLASMAT Kõrglahutus või samaväärne
CNC TÜÜP SOITAAB CNCII
PARAMETRILISTE FIGURETE TEEK STD, kuni 30 (valik 31 kuni 78)
ANDMEBAAS OXY Valik
ANDMEBAASI PLASMA Valik

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *