Painutuspressid

Painutuspressid
VIMERCATI PHSY 3012
Hüdrauliline painutuspress Vimercati PHSY 3012 ühendab endas kolm peamist tegurit – töökindlus, ületamatu täpsus ja kõrge jõudlus. See saavutatakse tänu aastatepikkusele kogemusele metallitöötlemisseadmete projekteerimisel, arendusel ja tootmisel. Mudelis on kasutatud uusi funktsioone, mida pakuvad kaasaegsed infotehnoloogiad ja elektroonika.
Painutuspressid
VIMERCATI PHSY 5020
Vimercati PHSY 5020 hüdrauliline presspidur ühendab kolm peamist tegurit – töökindlus, ületamatu täpsus ja kõrge jõudlus. See saavutatakse tänu aastatepikkusele kogemusele metallitöötlemisseadmete projekteerimisel, arendusel ja tootmisel. Mudel kasutab uusi võimalusi, mida pakuvad kaasaegsed infotehnoloogiad ja elektroonika.
Painutuspressid
VIMERCATI PHSY 5025
Vimercati PHSY 5025 hüdrauliline presspidur ühendab kolm peamist tegurit – töökindlus, ületamatu täpsus ja kõrge jõudlus. See saavutatakse tänu aastatepikkusele kogemusele metallitöötlemisseadmete projekteerimisel, arendusel ja tootmisel. Mudel kasutab uusi võimalusi, mida pakuvad kaasaegsed infotehnoloogiad ja elektroonika.
Painutuspressid
VIMERCATI PHSY 7520
Vimercati PHSY 7520 hüdrauliline presspidur ühendab kolm peamist tegurit – töökindlus, ületamatu täpsus ja kõrge jõudlus. See saavutatakse tänu aastatepikkusele kogemusele metallitöötlemisseadmete projekteerimisel, arendusel ja tootmisel. Mudel kasutab uusi võimalusi, mida pakuvad kaasaegsed infotehnoloogiad ja elektroonika.
Painutuspressid
VIMERCATI PHSY 5030
Vimercati PHSY 5030 hüdrauliline presspidur ühendab kolm peamist tegurit – töökindlus, ületamatu täpsus ja kõrge jõudlus. See saavutatakse tänu aastatepikkusele kogemusele metallitöötlemisseadmete projekteerimisel, arendusel ja tootmisel. Mudel kasutab uusi võimalusi, mida pakuvad kaasaegsed infotehnoloogiad ja elektroonika.
Painutuspressid
VIMERCATI PHSY 5040
Vimercati PHSY 5040 hüdrauliline presspidur ühendab kolm peamist tegurit – töökindlus, ületamatu täpsus ja kõrge jõudlus. See saavutatakse tänu aastatepikkusele kogemusele metallitöötlemisseadmete projekteerimisel, arendusel ja tootmisel. Mudel kasutab uusi võimalusi, mida pakuvad kaasaegsed infotehnoloogiad ja elektroonika.
Painutuspressid
VIMERCATI PHSY 7525
Vimercati PHSY 7525 hüdrauliline presspidur ühendab kolm peamist tegurit – töökindlus, ületamatu täpsus ja kõrge jõudlus. See saavutatakse tänu aastatepikkusele kogemusele metallitöötlemisseadmete projekteerimisel, arendusel ja tootmisel. Mudel kasutab uusi võimalusi, mida pakuvad kaasaegsed infotehnoloogiad ja elektroonika.
Painutuspressid
VIMERCATI PHSY 10020
Vimercati PHSY 10020 hüdrauliline presspidur ühendab kolm peamist tegurit – töökindlus, ületamatu täpsus ja kõrge jõudlus. See saavutatakse tänu aastatepikkusele kogemusele metallitöötlemisseadmete projekteerimisel, arendusel ja tootmisel. Mudel kasutab uusi võimalusi, mida pakuvad kaasaegsed infotehnoloogiad ja elektroonika.
Painutuspressid
VIMERCATI PHSY 10025
Vimercati PHSY 10025 hüdrauliline presspidur ühendab kolm peamist tegurit – töökindlus, ületamatu täpsus ja kõrge jõudlus. See saavutatakse tänu aastatepikkusele kogemusele metallitöötlemisseadmete projekteerimisel, arendusel ja tootmisel. Mudel kasutab uusi võimalusi, mida pakuvad kaasaegsed infotehnoloogiad ja elektroonika.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *