Giljotiinlõikurid

Giljotiinlõikurid
VIMERCATI CSI 3006
Vimercati CSI 3006 giljotiinkäärid on valmistatud Itaalias parimatest komponentidest. Need on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Need on ette nähtud metalli lõikamiseks maksimaalse paksusega kuni 6 mm. Giljotiin võimaldab teostada vajalike mõõtmetega lehtede lõikamist. Seade töötab kiirusega 70 mm/s.
Giljotiinlõikurid
VIMERCATI CSI 3010
Vimercati CSI 3010 giljotiinkäärid on valmistatud Itaalias parimatest komponentidest. Need on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Need on ette nähtud metalli lõikamiseks maksimaalse paksusega kuni 10 mm. Giljotiin võimaldab teostada vajalike mõõtmetega lehtede lõikamist. Seade töötab kiirusega 70 mm/s.
Giljotiinlõikurid
VIMERCATI CSI 3015
Vimercati CSI 3015 giljotiinkäärid on valmistatud Itaalias parimatest komponentidest. Need on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Need on ette nähtud metalli lõikamiseks maksimaalse paksusega kuni 15 mm. Giljotiin võimaldab teostada vajalike mõõtmetega lehtede lõikamist. Seade töötab kiirusega 70 mm/s.
Giljotiinlõikurid
VIMERCATI CSI 4004
Vimercati CSI 4004 giljotiinkäärid on valmistatud Itaalias parimatest komponentidest. Need on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Need on ette nähtud metalli lõikamiseks maksimaalse paksusega kuni 4 mm. Giljotiin võimaldab teostada vajalike mõõtmetega lehtede lõikamist. Seade töötab kiirusega 70 mm/s.
Giljotiinlõikurid
VIMERCATI CSI 4006
Vimercati CSI 4006 giljotiinkäärid on valmistatud Itaalias parimatest komponentidest. Need on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Need on ette nähtud metalli lõikamiseks maksimaalse paksusega kuni 6 mm. Giljotiin võimaldab teostada vajalike mõõtmetega lehtede lõikamist. Seade töötab kiirusega 70 mm/s.
Giljotiinlõikurid
VIMERCATI CSI 4010
Vimercati CSI 4010 giljotiinkäärid on valmistatud Itaalias parimatest komponentidest. Need on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Need on ette nähtud metalli lõikamiseks maksimaalse paksusega kuni 10 mm. Giljotiin võimaldab teostada vajalike mõõtmetega lehtede lõikamist. Seade töötab kiirusega 70 mm/s.
Giljotiinlõikurid
VIMERCATI CH 2006
Vimercati CH 2006 giljotiinkäärid on valmistatud Itaalias parimatest komponentidest. Need on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Need on ette nähtud metalli lõikamiseks maksimaalse paksusega kuni 6 mm. Giljotiin võimaldab teostada vajalike mõõtmetega lehtede lõikamist. Seade töötab kiirusega 70 mm/s.
Giljotiinlõikurid
VIMERCATI CH 2008
Vimercati CH 2008 giljotiinkäärid on valmistatud Itaalias parimatest komponentidest. Need on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Need on ette nähtud metalli lõikamiseks maksimaalse paksusega kuni 8 mm. Giljotiin võimaldab teostada vajalike mõõtmetega lehtede lõikamist. Seade töötab kiirusega 70 mm/s.
Giljotiinlõikurid
VIMERCATI CH 2010
Vimercati CH 2010 giljotiinkäärid on valmistatud Itaalias parimatest komponentidest. Need on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Need on ette nähtud metalli lõikamiseks maksimaalse paksusega kuni 11 mm. Giljotiin võimaldab teostada vajalike mõõtmetega lehtede lõikamist. Seade töötab kiirusega 70 mm/s.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *