Salvagnini S4 + P4 line - Flexible manufacturing system

Poneer FMS-is

S4+P4 sari on üks Salvagnini populaarsemaid lahendusi. See lööb, lõikab ja painutab lehtmetalli täiesti automaatselt. Esimene prototüüp pärineb aastast 1979 ja on integreeritud logistika süsteemide väljatöötamise maamärk. See on praegu turul kõige tõhusam paindlik tootmissüsteem (FMS).
Algusest peale on S4+P4 olnud ja jääb kõige tõhusamaks paindlikuks tootmissüsteemiks (FMS) turul.

Garanteeritud paindlik automatiseerimine ja komplektide tootmine

Süsteem Salvagnini S4+P4 stantsib, lõikab ja painutab standardsete toorikute metallosi ilma osaliselt töödeldud detailide vahepealse käsitsemiseta.

Salvagnini FMS S4+P4 liin, mis on loodud töötama täiesti automaatsel ja integreeritud viisil, optimeerib tootmise täitmisaegu ja parandab töökoja logistikat tänu oma patenteeritud juhtimis- ja programmeerimistarkvara paindlikkusele ja võimekusele, mis muudab mehitamata "tuled välja"; tootmine reaalsus.

Automaatne seadistamine maskeeritud ajal tagab suurepärase tootlikkuse taseme ja muudab "partii üheks"; tootmine on tõesti võimalik. Mitmepressimispea, integreeritud käärid, patenteeritud tarkvara, Punch&Cut funktsioon ja paindlik universaalne painutustööriistade valmistamise komplekt ja mehitamata "tuled välja"; tootmine on reaalsus.

Eriline modulaarsus

S4+P4 liine saab konfigureerida mitmel erineval viisil, alates kõige lihtsamatest kuni kõige keerukamate ja kõrgelt automatiseeritud, koos seadmetega automaatsetesse salvestussüsteemidesse ja sealt mahalaadimiseks. See muudab paigalduse äärmiselt paindlikuks ja võimaldab seda täielikult isikupärastada vastavalt olemasolevale ruumile ja tootmisprotsessi omadustele.

Telli kõne

Täisnimi: *

Telefon: *